MERV BİLGİ İŞLEM OTOMASYONU YAZILIM LTD. ŞTİ.
(1TÇ-MERV)
1TÇ ürünleri işletmeler için, ticaret ve muhasebeye yönelik, çağdaş çözümler.(İstanbul)

Muhasebe Programı

Muhasebe Programları

Muhasebe ProgramlarıİŞLETME

1TÇ MUHASEBE : İşletme 8 sistemi işletmenin hesap tutma, planlama ve yönetim otomasyon görevlerini yerine getiren evrensel bir sistemdir. Çeşitli muhasebe programları olarak hesap tutma biçimlerini desteklediği için, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde kullanılabilir.

1TÇ uygulama çözümleri hızlı bir şekilde, firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak seviyeye kadar, muhasebe programı entegre edilebilir. Entegre etme işlemi aşama olarak da yapılabilir.

Özelliklerde iş gereksinimlerin ve mevzuatların değişmesi sonucu uygulama çözümleri yeni isteklerine göre etkili olmak üzere çok hızlı şekilde değiştirilebilir. Gerektikçe kullanıcı sayısı da kolay bir şekilde artırılabilir.

Anlatılan tüm bu avantajlar, Uygulama çözümlerinin esnekliği ve ölçeklenebilirliği, hızlı uygulanma ve etkili satış sonrası destek bu yaklaşımın ayrıcalıklardan bazılarıdır. işletme 8 sisteminin ilerici yapısı sayesindedir ve tek teknolojik platform ve bu platform üzerinde geliştirilen uygulama çözümleri sunulmaktadır.

1TÇ Muhasebe Programları: İşletme 8 sistemi somut işletme koşullarına kolayca uyum sağlamaktadır. Sistemin birçok faaliyet alanında denenmiş olması ve tercih sebebi olması ürünü avantajlı hale getirmiştir. İki özelliğide tek merkezde teknoloji yetkinleştirilmesi, mevzuat değişikliliklerinin hızlı eklenebilmesi, uzman firmalar tarafından güçlü metodik ve teknik destek sağlanabilmesi ile gerçekleşmiştir.

 

 

TİCARİ KOBİ YÖNETİMİ

1TÇ Muhasebe: Ticari KOBİ Yönetimi uygulaması güçlü iç araçlar ve işlevsel olanakları sayelerinde çağdaş küçük ve orta boy ticari işletmelerin otomasyonu etkili bir şekilde sağlar. Kalem ve kâğıt ile yapılan işlemler artık muhasebe programı,web muhasebe programı gibi yazılım programları ile bilgisayar ortamında yapılabilmektedir. Gerekli raporlama bilgileri anında karşınıza gelir. Çeşitli faaliyet ve sektör için hızlı ve kolay bir biçimde ayarlanabilme imkânlar sizin elinizde. Uygulama içeriği açık olduğu için işletme özelliklerinize göre tam uyumluluk hızlı bir şekilde sağlanabilir.
1TÇ Muhasebe:Ticari KOBİ Yönetimi uygulaması paket bir yazılım olmadığından dolayı, tüm gerekli işlevler tek bir paket içinde sunulmaktadır. Değişen mevzuat iş ortamına göre sistemin güncellenmesi anında yapılabilmektedir.

1TÇ: Ticari KOBİ Yönetimi Uygulaması; 

  • Ev ekonomisi yapan ve aylık bütçelerini planlayan aileler için geliştirilmiştir.
  • Diğer ofis programlarını tablolar ve raporlar yığını olarak kullananlar,
  • Basit üretim yapanlar,
  • Küçük ve orta boy işletmeler (KOBİ),
  • Malzeme ve hizmet toptan/perakende satışı yapan tüccarlar,
  • Müşteri ilişkilerini takip etmek isteyen işletmeciler,
  • Ofis içi yönetim giderleri ve masraflarını hala kağıt kalem ile tutanlar,
  • Paket programın verdikleri dışında kendi istediği raporu almak isteyen işverenler,

Comments are closed.